Kontakt

Välkommen till Sigicom!

Vi erbjuder kompletta mätsystem för omgivningspåverkan och hjälper dig gärna vidare med ditt projekt. Kontakta våra kunniga medarbetare för mer information!

Kontor

Sigicom AB
Glasfibergatan 8
125 45 Älvsjö

+46 8 449 9750
sales@sigicom.com

Sigicom

Mesut Yasar

Technical Sales Engineer

+46 8 44 99 777
mesut.yasar@sigicom.com

Säljare Sigicom

Dan Sjöberg

Technical Sales Engineer

+46 8 44 99 778
dan.sjoberg@sigicom.com

Mathias Lagestam

Technical Sales Engineer

+46 8 44 99 756
mathias.lagestam@sigicom.com

Sales Manager Nordic

Roger Lindstrand

Regional Sales Manager: Nordic

+46 8 44 99 753
roger.lindstrand@sigicom.com

Sigicom Sales Manager

Geoffrey Rigsby

Global Sales Manager

+46 8 44 99 759
geoffrey.rigsby@sigicom.com

Knut Lundberg

Support Engineer

+46 8 44 99 761
knut.lundberg@sigicom.com

Work at Sigicom

Pernilla Ledensjö

Order Management

+46 8 44 99 779
pernilla.ledensjo@sigicom.com

Sofia Jonasson

HR Manager

+46 8 525 259 63
sofia.jonasson@sigicom.com

Sigicom Strategic Partnership Manager

Johan Finsteen Gjødvad

Strategic Partnership Manager

+45 5070 0422
johan.gjodvad@sigicom.com

Sigicom

Pejang Tahmasebi

Sales Manager Industrial

+46 8 44 99 775
pejang.tahmasebi@sigicom.com

Supply Chain Manager Sigicom

Jenny Jansson

Supply Chain Manager

+46 8 44 99 765
jenny.jansson@sigicom.com

CFO Sigicom

Malena Jönsson

CFO

+46 8 44 99 760
malena.jonsson@sigicom.com

Sigicom PM

Nedim Piric

Manager Product Management

+46 8 44 99 757
nedim.piric@sigicom.com

CEO Sigicom

Torbjörn Rehnström

CEO

+46 8 44 99 754
torbjorn.rehnstrom@sigicom.com